„Nie mam żadnych szczególnych uzdolnień. Cechuje mnie tylko niepohamowana ciekawość” - Albert Einstein

wtorek, 10 listopada 2015

z podziękowaniem...

Witam:) 
Dzisiaj szybciutko, wpadam tylko na sekund pięć. Chcę Wam pokazać notesy, które zrobiłam jako podziękowania dla trzech osób, które pojawiły się na istotną chwilę w moim życiu. Notesy bardzo skromne i praktyczne, mieszczące się w torebce, prawie identyczne. Różnią się tylko kolorami - dobranymi według mnie do temperamentu obdarowanej osoby i małym elementem dekoracyjnym. Przepraszam za zdjęcia ale wieczorem trudno mi złapać jakieś dobre światło i ręka jakoś mniej pewna:) Oto one:


16 komentarzy:

 1. Jako wielka fanka wszelakich zeszytów, notesów, kalendarzy (z których potem większość leży w szufladach zupełnie niezapisana, bo swoje myśli przelewam aktualnie najczęściej na komputerową klawiaturę ;) ) mogę śmiało powiedzieć, że chętnie przygarnęłabym takie cudeńka do swojej kolekcji ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. niby niewiele, a jakie wdzięczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Elu, przy Twoich wyrobach, wszystko nabiera blasku, więc słabe światło nie przeszkadza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Niestety bez dobrych zdjęć nie widać dobrze kolorów, które w tym przypadku miały znaczenie:)

   Usuń
 4. Zwykłe zeszyciki, notesiki, po liftingu jaki im zrobiłaś, stały się wyjątkowymi w swym rodzaju. " Wsystkie tsy" wyszły świetnie, niby proste a jakie wdzięczne.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, czasami warto coś "przeskrobać":)

   Usuń
 5. Pomyślałaś nawet o tym, żeby kolory pasowały do charakteru :) Są świetne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam aby notesiki były prawie takie same ale czymś miały się różnić, padło na kolor i charakter obdarowane - oczywiście postrzegany według mnie:)

   Usuń
 6. Witaj!! A ja się strasznie cieszę, że taki notes mam od Ciebie i powiem Ci, że zawsze jak na niego patrzę to przypominam sobie dzień w którym go dostałam i...po części Ciebie poznałam. Pozdrawiam ciepło i serdecznie!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również się cieszę, że mogłyśmy się poznać:) Dziękuję!

   Usuń